Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 17 X3D 2023 G733PYV [G733PYV-LL054X]
Фото 19 | від 16 899 до 19 000 zł Порівняти ціни 8 →2023 рікROG Strixігровийпродуктивний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3без апгрейду ОЗП Дисплей:17.3 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Ryzen 9, 7945HX3D, 2.3 ГГц Відеокарта:RTX 4090 ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:3 кг |
Модифікації Asus ROG Strix SCAR 17 X3D 2023 G733PYV 1
Характеристики
Asus ROG Strix SCAR 17 X3D 2023 G733PYV [G733PYV-LL054X] |
|
Перед покупкою уточнюйте наявність додаткових аксесуарів.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix SCAR 17 X3D 2023 G733PYV [G733PYV-LL054X]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Laptop ASUS ROG Strix SCAR 17 X3D (2023) G733PYV-LL054X WQHD Ryzen 9 | 18 999 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 17 G733PYV-LL054X Ryzen 9-7945HX | 17,3''-240Hz | 64GB | 18 499 zł |
Laptop ASUS ROG Strix Scar G733PYV-LL054X 17.3" IPS 240Hz R9-7945HX3D 64GB | 19 000 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 17 2023 G733PYV-LL054X 17,3" 240Hz R9 7945HX 64GB RAM | 16 899 zł |
Laptop ASUS ROG Strix Scar G733PYV-LL054X 17.3" IPS 240Hz R9-7945HX3D 64GB | 19 000 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 17 2023 G733PYV-LL054X 17,3" 240Hz R9 7945HX 64GB RAM | 16 899 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 17 R9-7945HX3D/64GB/2TB/Win11P RTX4090 240Hz - darmowy | 18 999 zł |
Закрити
Рекомендуємо