Ноутбук Apple MacBook Air 15 2023 [MQKW3]
Відео 3Фото 23 | від 5 868 до 7 559 zł Порівняти ціни 30 →Дисплей:15.3 ", 2880x1864 Процесор:Apple M2, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 10-Core ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD, 256 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.51 кг |
Модифікації Apple MacBook Air 15 2023 20
Характеристики
Apple MacBook Air 15 2023 [MQKW3] |
|
Процесор Apple M2,
аудіосистема з шістьма динаміками,
магнітний порт MagSafe 3 для заряджання,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 35 Вт.
Де купити Apple MacBook Air 15 2023 [MQKW3]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop Apple MacBook Air 15.3" M2 8/256GB 2023 (MQKW3ZE/A) Midnight | 6 255 zł |
APPLE Laptop APPLE MacBook Air 15 M2/8GB/256GB SSD/INT/macOS Północ MQKW3Z | 6 219 zł |
Apple MacBook Air 15,3 cali: M2 8/10, 8GB, 256GB - Północ RNAPPBM5PPMQKW3 | 6 049 zł |
APPLE MacBook Air Apple M2 8-core CPU/10-core GPU/8GB/256GB SSD/15,3" Midn | 6 499 zł |
Laptop APPLE MacBook Air 2023 15.3" Retina M2 8GB RAM 256GB SSD macOS Półn | 5 868 zł |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо