Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2021 [MK1E3]
Відео 26Фото 17 | від 8 999 до 12 007 zł Порівняти ціни 7 →2021 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB4Wi-Fi 6швидка зарядкапідсвічуваннясканер відбитків Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M1 Pro, 3.2 ГГц Відеокарта:M1 Pro 16-Core ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 512 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2.15 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2021 6
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2021 [MK1E3] |
|
miniLED дисплей з частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M1,
медіапроцесор H. 264, HEVC, ProRes і ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система з шести динаміків Hi-Fi рівня.
Присутній порт HDMI, Магнітний MagSafe 3 для зарядки, кардридер.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2021 [MK1E3]
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Laptop APPLE MacBook Pro 16 M1 16GB/512GB SSD/macOS Srebrny MK1E3ZE/ | 12 007 zł |
Apple MacBook Pro 2021 16,2" M1 Pro 16GB RAM 512GB Dysk macOS Srebrny | 9 999 zł |
Apple MacBook Pro 16" M1 Pro 10‑core CPU + 16‑core GPU / 16GB RAM / 512GB | 8 999 zł |
Apple Macbook Pro 16´´ M1 Pro/16gb/ 512gb Ssd Posrebrzany Spanish QWERTY / | 11 818 zł |
Apple MacBook Pro 2021 16,2" M1 Pro 16GB RAM 512GB Dysk macOS Srebrny US | 9 999 zł |
Apple MacBook Pro 2021 16,2" M1 Pro 16GB RAM 512GB Dysk macOS Srebrny US | 9 999 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо