Смартфон AGM Note N1 128 ГБ / 8 ГБ
Фото 6 |
AGM Note N1 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Функція розширення ОЗП на 8 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити AGM Note N1 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AGM NOTE N1 166 cm 652" Double SIM Android 13 4G USB Type-C 8 Go 128 Go 49 | 680 zł |
Agm Note 1 8gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Szary 6934663603916 | 491 zł |
AGM Note N1 smartfon bez umowy telefon komórkowy z systemem Android 13 16 | 860 zł |
AGM Smartfon 2023 z systemem Android 12 Note N1 niebieski AGM NOTE N1 | 820 zł |
AGM Note N1 Lite smartfon bez umowy 2023 telefon komórkowy z systemem Andr | 869 zł |
AGM Note N1 smartfon bez umowy 2023 telefon komórkowy z systemem Android 1 | 800 zł |
Agm Note 1 8gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski 6934663603923 | 491 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →