Smartfon AGM Note N1 128 GB / 8 GB
Zdjęcia 6 |
AGM Note N1 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:2 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:190 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 8 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup AGM Note N1 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AGM NOTE N1 166 cm 652" Double SIM Android 13 4G USB Type-C 8 Go 128 Go 49 | 696 zł |
Agm Note 1 8gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Szary 6934663603916 | 491 zł |
AGM Note N1 smartfon bez umowy telefon komórkowy z systemem Android 13 16 | 864 zł |
AGM Smartfon 2023 z systemem Android 12 Note N1 niebieski AGM NOTE N1 | 820 zł |
AGM Note N1 Lite smartfon bez umowy 2023 telefon komórkowy z systemem Andr | 869 zł |
AGM Note N1 smartfon bez umowy 2023 telefon komórkowy z systemem Android 1 | 800 zł |
Agm Note 1 8gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski 6934663603923 | 491 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →