Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-51 [ANV15-51-5215] (NH.QNBEP.001)
Фото 16 | від 3 999 до 5 149 zł Порівняти ціни 9 →2023 рікNitroігровийматовий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Cyberpank 2077підсвічуваннясканер відбитків Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 13420H, 1.5 ГГц Відеокарта:RTX 4050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:2.11 кг |
Модифікації Acer Nitro V 15 ANV15-51 14
Характеристики
Acer Nitro V 15 ANV15-51 [ANV15-51-5215] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Nitro V 15 ANV15-51 [ANV15-51-5215]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acer Nitro V ANV15-51 - i5-13420H | 15,6'' | 16GB | 512GB | No OS | RTX 40 | 4 749 zł |
Laptop ACER Nitro V ANV15-51 15.6" IPS 144Hz i5-13420H 16GB RAM 512GB SSD | 4 349 zł |
Acer Nitro V 15 ANV15-51 i5-13420H/16GB/512GB/RTX4050 144Hz | 3 999 zł |
Notebook Acer Nitro V ANV15-51 NH.QNBEP.001 15,6" FHD IPS/i5-13420H/1 | 4 497 zł |
Acer Nitro V i5-13420H/16GB/512/Win11PX RTX4050 144Hz - darmowy odbiór w 2 | 5 149 zł |
Acer Nitro V i5-13420H/16GB/512 RTX4050 144Hz - darmowy odbiór w 22 miasta | 4 349 zł |
Acer Nitro V i5-13420H/16GB/512/Win11X RTX4050 144Hz - darmowy odbiór w 22 | 4 999 zł |
Закрити
Рекомендуємо