Laptop Acer Nitro V 15 ANV15-51 [ANV15-51-5215] (NH.QNBEP.001)
Zdjęcia 16 | od 3 999 do 5 149 zł Porównaj ceny 9 →2023 rokNitrogamingowymatowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Cyberpank 2077podświetlenieczytnik linii papilarnych Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 13420H, 1.5 GHz Karta graficzna:RTX 4050 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:DOS Waga laptopa:2.11 kg |
Modyfikacje Acer Nitro V 15 ANV15-51 14
Dane techniczne
Acer Nitro V 15 ANV15-51 [ANV15-51-5215] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Acer Nitro V 15 ANV15-51 [ANV15-51-5215]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Nitro V ANV15-51 - i5-13420H | 15,6'' | 16GB | 512GB | No OS | RTX 40 | 4 749 zł |
Laptop ACER Nitro V ANV15-51 15.6" IPS 144Hz i5-13420H 16GB RAM 512GB SSD | 4 349 zł |
Acer Nitro V 15 ANV15-51 i5-13420H/16GB/512GB/RTX4050 144Hz | 3 999 zł |
Notebook Acer Nitro V ANV15-51 NH.QNBEP.001 15,6" FHD IPS/i5-13420H/1 | 4 497 zł |
Acer Nitro V i5-13420H/16GB/512/Win11PX RTX4050 144Hz - darmowy odbiór w 2 | 5 149 zł |
Acer Nitro V i5-13420H/16GB/512 RTX4050 144Hz - darmowy odbiór w 22 miasta | 4 349 zł |
Acer Nitro V i5-13420H/16GB/512/Win11X RTX4050 144Hz - darmowy odbiór w 22 | 4 999 zł |
Zamknij
Polecamy