Корм для собак ACANA Wild Coast 17 кг
ACANA Wild Coast 17 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Wild Coast 17 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Classics Wild Coast Karma 145 kg 0064992562175 | 357 zł |
ACANA Wild Coast Dog 14,5kgSpecyfikacja Bez cukru Tak Bez laktozy Tak Bezglutenowe Nie Wiek zwierzęcia Dorosły Bez soi Tak... щеEfekty zdrowotne Zdrowie ogólne Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Forma dawkowania Stały Smak karmy Łosoś Bez konserwantów Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Rodzaj zwierzęcia Pies Brak sztucznych barwników Tak Rasa psa Każda rasa Waga produktu 14,5 kg Rodzaj opakowania Plastikowa torba Zawartość wilgoci 12% Włókna surowe 5% Białko 29% Popiół surowy 8% Zawartość tłuszczu 17% Szerokość 380mm Długość 140mm Wysokość 540mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 414 zł |
Acana Acana Wild Coast 14,5 kg - sucha karma dla psów 14,5 kg | 339 zł |
Acana Classics Wild Coast - sucha karma dla psa 14,5kg ACA314,5Acana Classics Wild Coast - sucha karma dla psów oparta o białko ryb Najbardziej klasyczna z linii karm ACANA Classics, w któ... щеrej wyróżnić można trzy "smaki": opartą o ryby - Acana Classics Wild Coast oraz dwie siostrzane, bazującą na kurczaku i indyku - Prairie Poultry , a także bogatą w jagnięcinie, wołowinę i wieprzowinę - Classic Red. Wszystkie karmy łączą te same zalety, wolne od glutenu, GMO i roślinnych koncentratów białkowych. Do tego ograniczone węglowodany do poziomu 30% i udział składników wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Sucha karma dla psów dorosłych Acana Classics Wild Coast to karma która jest bogata w mięso, na 6kg karmy, wykorzystuje się 3kg mięsa. 1/3 to świeże mięso ryb takich jak śledź, flądra czy morszczuk. 2/3 to mięso tychże ryb, ale w formie dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 370 zł |
(bez zařazení) ACANA WILD COAST classics - 14,5kgAcana Dog Classics Wild Coast to karma odpowiednia dla psów w każdym wieku i każdej rasy. Zawiera mięso ryb ze śledzia, flądr... щеy i morszczuka. Ryby te są dziko łowione u północnych wybrzeży wyspy Vancouver. Ma bardzo różnorodny i bogaty skład i nie zawiera zbóż o wysokim indeksie glikemicznym. Wysokiej jakości białka zwierzęce i Omega 3 przyczyniają się do doskonałej kondycji Twojego psa. Petkarma.plПоскаржитись | 330 zł |
Acana, karma dla psów, Classics Wild Coast, 14,5 kgKarma sucha dla psa Acana Classics Wild Coast 14,5 kg Kompletna karma bez zbóż dla wszystkich psów z formułą ze świeżych ryb:... щеśledź, flądra, morszczuk. Podst... EmpikПоскаржитись | 374 zł |
Серія ACANA СlassicsПорівняти в таблиці →
від 280 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 14.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 9.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 217 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 247 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 184 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації ACANA Wild Coast
Ціни на ACANA Wild Coast |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Coast 2 кг | від 62 zł | 8 пропозицій | ||
ACANA Wild Coast 6 кг | від 183 zł | 1 пропозиція | ||
ACANA Wild Coast 11.4 кг | від 233 zł | 5 пропозицій | ||
ACANA Wild Coast 17 кг | від 330 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 14.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 299 zł
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик