Жорсткий диск A-Data HV620S AHV620S-1TU31-CBL 1 ТБ
Фото 13 |
A-Data AHV620S-1TU31-CBL |
|
Легкий і зручний портативний зовнішній жорсткий диск об'ємом 1 Тб (1000 Гб) з сімейства HDD-накопичувачів 2.5" DashDrive Classic, яке включає в себе три моделі ємністю від 1 до 4 Тб. Відрізняється стильною конструкцією тонкого пластикового корпусу (11,5 мм). Витончені контури і гладка світловідбиваюча поверхню жорсткого диска A-Data DashDrive Classic HV620S USB 3.1 2.5" AHV620S-1TU31-CBL підкреслюють тонкий та елегантний зовнішній вигляд пристрою.
Він ідеально підійде всім, хто любить демонструвати імідж технічного професіонала, якому не чужі поняття естетики та візуального стилю. До персональних комп'ютерів, робочих станцій, моноблокам, ноутбуків, мультимедійних плеєрів та LCD/OLED-телевізорів підключається за допомогою швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1. Його пропускної здатності більш ніж достатньо для швидкої передачі великих обсягів інформації, а повна зворотна сумісність з USB 2.0 дозволяє працювати з самим широким асортиментом наявної техніки. Скромну вагу (152 г) робить цей портативний накопичувач ідеальним супутником для користувачів, що бажають мати гарантований локальний доступ до важливих файлів у відрядженні, поїздку або подорож.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data HV620S AHV620S-1TU31-CBL 1 ТБ
Усі ціни 32 →Adata DashDrive HV620S 1TB 2.5'' USB3.1 Slim Czarny DHADAZBT10HV6SB | 247 zł |
ADATA DashDrive HV620S 1TB (Czarny) HD-EX-ADA-0007 | 259 zł |
Dysk ADATA HV620S 1TB HDD Czarny | 243 zł |
Adata DashDrive HV620S 1TB 2.5'' USB3.1 Slim Czarny 43504 | 248 zł |
Модификації A-Data HV620S AHV620S-1TU31-CBL
Ціни на A-Data HV620S AHV620S-1TU31-CBL |
---|---|---|---|---|
A-Data HV620S AHV620S-1TU31-CBL 1 ТБ | від 243 zł | 36 пропозицій | ||
A-Data HV620S AHV620S-2TU31-CBL 2 ТБ | від 319 zł | 23 пропозиції | ||
A-Data HV620S AHV620S-4TU31-CBK 4 ТБ | від 566 zł | 9 пропозицій |