Patelnia Zwilling Vitality 66470-260 26 cm
Zdjęcia 5 |
Zwilling Vitality 66470-260 24 cm26 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Vitality 66470-260 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling Patelnia Zwilling Vitality 26 cm | 449 zł |
Zwilling Vitality 66470-260-0 Indukcja Stal nierdzewna 26cm | 190 zł |
Zwilling Vitality 66470-260-0 Indukcja Stal nierdzewna 26cm | 190 zł |
Modyfikacje Zwilling Vitality 66470-260
Ceny na Zwilling Vitality 66470-260 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Vitality 66470-240 24 cm | od 429 zł | 1 oferta | ||
Zwilling Vitality 66470-260 26 cm | od 190 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →