Patelnia Zwilling Twin Pro 65128-200 20 cm
Zdjęcia 7 |
Zwilling Twin Pro 65128-200 20 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Twin Pro 65128-200 20 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling patelnia stalowa płytka 20 cm | 347 zł |
Patelnia Zwilling 20cm | 399 zł |
Zwilling Pro 65128-200-0 Indukcja Stal nierdzewna 20cm | 399 zł |
Patelnia Stalowa Płytka 20 cm - Zwilling | 339 zł |
Zwilling Pro Trwała Patelnia Stalowa 20 Cm | 294 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Zwilling Twin Pro 65128-200
Ceny na Zwilling Twin Pro 65128-200 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Twin Pro 65128-200 20 cm | od 294 zł | 8 oferty | ||
Zwilling Twin Pro 65128-280 28 cm | od 219 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →