Patelnia Zwilling Twin Pro 65128-240 24 cm
Zdjęcia 7 |
Zwilling Twin Pro 65128-240 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Zwilling Twin Pro 65128-240
Ceny na Zwilling Twin Pro 65128-240 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Twin Pro 65128-200 20 cm | od 294 zł | 8 oferty | ||
Zwilling Twin Pro 65128-240 24 cm | od 200 zł | 1 oferta | ||
Zwilling Twin Pro 65128-280 28 cm | od 219 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →