Obiektyw Yongnuo YN14mm f/2.8
Wideo 4Zdjęcia 2 |
Yongnuo YN14mm f/2.8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yongnuo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yongnuo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yongnuo YN14mm f/2.8
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obiektyw YONGNUO YN 14 mm f/2,8 do Nikon F | 2 419 zł |
Stałoogniskowy Yongnuo Obiektyw YN 14 mm f/2,8 do Nikon F AF-O-YNGN-015 | 2 399 zł |
Obiektyw YONGNUO YN 14mm f/2.8 do Nikon F | 2 319 zł |
Yongnuo szerokokątny YN 14mm f/2,8 F | 2 319 zł |
Obiektyw YONGNUO YN 14mm f/2.8 do Nikon F | 2 319 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →