Opona całoroczna Yokohama Geolandar H/T G95A 225/60 R17 99V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar H/T G95A 225/60 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar H/T G95A 225/60 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar (G95A) (225/60 R17 99V) F3704 | 559 zł |
Yokohama Geolandar (G95A) ( 225/60 R17 99V ) | 568 zł |
Opona Yokohama 225/60R17 Geolandar G95 99V - opony terenowe F3704 | 624 zł |
Yokohama Geolandar (G95A) ( 225/60 R17 99V ) F3704 | 562 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →