Opona całoroczna Yokohama Geolandar CV G058 225/60 R17 99H
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar CV G058 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar CV G058 225/60 R17 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar CV G058 (225/60 R17 99H) R5678 | 613 zł |
Yokohama Geolandar CV G058 ( 225/60 R17 99H ) R5678 | 613 zł |
Yokohama Geolandar CV G058 ( 225/60 R17 99H ) | 622 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Geolandar CV G058 225/60 R17 99H
Ceny na Yokohama Geolandar CV G058 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar CV G058 225/60 R17 99H | od 613 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →