Pistolet / Lanca zraszająca Yato YT-8959
Yato YT-8959 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8959
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zraszacz Yato YT-8959 DO-NAW-AKC-YATO-004 | 26 zł |
YATO Pistolet 6-funkcyjny aluminium 8959 | 26 zł |
Pistolet YATO 8959 | 26 zł |
Zraszacz pistoletowy 6 funkcji Yato YT-8959 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 23 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →