Pistolet / Lanca zraszająca Yato YT-8966
Yato YT-8966 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8966
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-8966 Tools | 44 zł |
YATO Pistolet do wody regulowany 8966 | 28 zł |
Pistolet do wody YATO 8966 | 29 zł |
Zraszacz pistoletowy regulowany 2 funkcje Yato YT-8966 - ZYSKAJ RABAT 30 Z | 25 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →