Pistolet / Lanca zraszająca Yato YT-8964
Yato YT-8964 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8964
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-8964 Tools | 31 zł |
Zraszacz Yato YT-8964 DO-NAW-AKC-YATO-001 | 29 zł |
Yato Pistolet natryskowy regulowany 6-funkcyjny 1/2" na blistrze YT-8964 | 59 zł |
Pistolet do wody YATO 8964 | 28 zł |
Zraszacz pistoletowy 6 funkcji Yato YT-8964 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 27 zł |
Yato Pistolet natryskowy regulowany 6-funkcyjny 1/2" na blistrze YT-8964 | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →