Kosiarka Yato YT-85221
Zdjęcia 4 |
Yato YT-85221
akumulator 2 szt., 2 Ahakumulator brak
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, brak w zestawie
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:34 cm
Wysokość koszenia:od 20 mm, do 65 mm
Pojemnik na trawę:35 l
Waga:9.5 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne YT-85221
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-85221
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Kosiarka Akumulatorowa 36V 2X18V Bez Aku.I Ład. | 319 zł |
KOSIARKA AKUMULATOROWA 36V=2 X 18V KORPUS BEZ BATERII | 343 zł |
YATO Kosiarka akumulatorowa 36V (bez baterii) | 448 zł |
Yato YT-85221 | 327 zł |
Modyfikacje Yato YT-85221
Ceny na Yato YT-85221 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-85220 | od 590 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-85221 | od 319 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →