Zacisk Yato YT-6447 300 mm
Yato YT-6447 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-6447 300 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Ścisk stolarski 300x80mm (YT-6447) | 29 zł |
Ścisk stolarski YATO 6447, 80x300 mm | 20 zł |
Ścisk stolarski 300 x 80 mm Yato YT-6447 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 20 zł |
Modyfikacje Yato YT-6447
Ceny na Yato YT-6447 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6445 200 mm | od 47 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-6446 250 mm | od 23 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-6447 300 mm | od 20 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-6448 500 mm | od 27 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →