Dron Xiaomi Fimi X8 Mini V2 (FMWRJ04A7)
Zdjęcia 6 |
Xiaomi Fimi X8 Mini V2
Combopodstawowy
Lot:do 37 min, prędkość 58 km/h
Nagrywanie wideo:3840x2160 px 30 kl./s
Aparat:wbudowana, gimbal do stabilizacji
Wymiary:200x145x56 mm, składany
Waga:260 g
Funkcja poziomej stabilizacji aparatu (blokada pozioma).
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Fimi X8 Mini V2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Fimi X8 Mini V2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dron FIMI X8 Mini V2 Standard | 1 999 zł |
Dron FIMI X8 Mini V2 Standard Biały | 1 999 zł |
Fimi X8 Mini V2 Standard - Dron - 4K, 5GHz, GPS, zasięg 9km | 1 999 zł |
Dron FIMI X8 Mini V2 Standard Biały FMWRJ04A7-STANDARDV2 | 1 999 zł |
Dron FIMI X8 Mini V2 Standard 4K, 5GHz, GPS 9 km | 1 999 zł |
FIMI X8 MINI V2 STANDARD DRONE WHITE | 1 908 zł |
Modyfikacje Xiaomi Fimi X8 Mini V2
Ceny na Xiaomi Fimi X8 Mini V2 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo | od 1 936 zł | 10 oferty | ||
Xiaomi Fimi X8 Mini V2 | od 1 908 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →