Walizka XD Design Flex Foldable Trolley (P705.811)
Zdjęcia 33 |
XD Design Flex Foldable Trolley |
|
Kieszeń RFID z zabezpieczeniem przed skanowaniem kart bankowych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XD Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XD Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup XD Design Flex Foldable Trolley
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Torba XD Design XD DESIGN TORBA PODRÓŻNA ANTYKRADZIEŻOWA FLEX FOLDABLE TRO | 883 zł |
XD DESIGN XD DESIGN TORBA PODRÓŻNA ANTYKRADZIEŻOWA FLEX FOLDABLE TROLLEY C | 878 zł |
Torba / walizka składana XD Design Flex Foldable Trolley - black | 849 zł |
XD DESIGN TORBA PODRÓŻNA FLEX FOLDABLE TROLLEY - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 999 zł |
XD DESIGN TORBA PODRÓŻNA ANTYKRADZIEŻOWA FLEX FOLDABLE TROLLEY CZARNA P/N: | 930 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →