Валіза XD Design Flex Foldable Trolley (P705.811)
Фото 33 |
XD Design Flex Foldable Trolley |
|
RFID-кишеня з захистом від сканування банківських карток.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Design Flex Foldable Trolley
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Torba XD Design XD DESIGN TORBA PODRÓŻNA ANTYKRADZIEŻOWA FLEX FOLDABLE TRO | 883 zł |
XD DESIGN XD DESIGN TORBA PODRÓŻNA ANTYKRADZIEŻOWA FLEX FOLDABLE TROLLEY C | 878 zł |
Torba / walizka składana XD Design Flex Foldable Trolley - black | 849 zł |
XD DESIGN TORBA PODRÓŻNA FLEX FOLDABLE TROLLEY - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 999 zł |
XD DESIGN TORBA PODRÓŻNA ANTYKRADZIEŻOWA FLEX FOLDABLE TROLLEY CZARNA P/N: | 930 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →