Dzbanek termiczny WMF Impulse 1.0 L 1 l
Zdjęcia 8 |
WMF Impulse 1.0 L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Impulse 1.0 L 1 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Impulse termos 1 l termos do herbaty lub kawy zamknięcie z wciskiem ut | 500 zł |
WMF Impulse thermo jug tea 1.0 l. copper | 579 zł |
Termos WMF Impulse 0690666040 Stalowy | 579 zł |
Dzbanek termiczny 23 cm, stalowy, Impulse - Wmf | 492 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →