Samochód zdalnie sterowany WL Toys WL-144001 1:14
Wideo 11Zdjęcia 17 |
WL Toys WL-144001 1:14
Rodzaj:buggi, short-course
Skala modelu:1:14
Silnik:elektryczny
Maks. prędkość:do 60 km/h
Napęd:pełny
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne WL-144001 1:14
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WL Toys 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WL Toys.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WL Toys WL-144001 1:14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WL Toys WLTOYS 144001 SAMOCHÓD RC STEROWANY METAL 60 KM + | 569 zł |
Wltoys 144001 1/14 2,4G 4WD 60 km/h Elektryczny szczotkowany buggy terenow | 491 zł |
WLTOYS 144001 SAMOCHÓD RC METAL 60 KM/H | 569 zł |
Wltoys 144001 Driving 1/14 2.4G 4WD 60km/h Elektryczny szczotkowany samoch | 427 zł |
Wltoys 144001 Driving 1/14 2,4G 4WD 60 km/h Elektryczny szczotkowany samoc | 427 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →