Opona całoroczna Windforce Mile Max 205/75 R16C 110R
Wideo 5 |
Wybierz rozmiar opony
Windforce Mile Max 205/75 R16C 110R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Windforce 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Windforce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Windforce Mile Max 205/75 R16C 110R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WindForce MILE MAX - 205/75/R16 110R - E/C/71DB - opony letnie do ciężarów | 298 zł |
Windforce Mile Max (205/75 R16 110R) WI453H1 | 424 zł |
Opona Windforce 205/75R16C MILE MAX 110/108R - opony dostawcze WI453H1 | 253 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →