Lodówka do zabudowy Whirlpool WH SP70 T232 P (859991661010)
Zdjęcia 13 |
Whirlpool WH SP70 T232 P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WH SP70 T232 P
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Lodówka do zabudowy WHIRLPOOL WH SP70 T232 P 193.5cm Total No Fr | 5 129 zł |
Whirlpool WH SP70 T232 P | 4 695 zł |
Lodówka WHIRLPOOL WH SP70 T232 P | 4 850 zł |
Whirlpool WH SP70 T232 P Pełny No Frost 193,5cm Szuflada z kontrolą wilgot | 4 695 zł |
Lodówka WHIRLPOOL WH SP70 T232 P 8,59992E+11 | 4 695 zł |
Whirlpool WH SP70 T232 P Pełny No Frost 193,5cm Szuflada z kontrolą wilgot | 4 695 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →