Lodówka do zabudowy Whirlpool WH SP70 T262 P (859991661030)
Zdjęcia 13 |
Whirlpool WH SP70 T262 P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WH SP70 T262 P
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka WHIRLPOOL WH SP70 T262 P | 6 949 zł |
Whirlpool WH SP70 T262 P Pełny No Frost 193,5cm Szuflada z kontrolą wilgot | 6 949 zł |
Lodówka WHIRLPOOL WH SP70 T262 P 8,59992E+11 | 6 999 zł |
Whirlpool WH SP70 T262 P Pełny No Frost 193,5cm Szuflada z kontrolą wilgot | 6 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL WHSP70T262P I tel. (22) 266 82 20 I Raty | 6 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →