Lodówka do zabudowy Whirlpool WH SP70 T121 (859991661130)
Zdjęcia 7 |
Whirlpool WH SP70 T121 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WH SP70 T121
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka WHIRLPOOL WH SP70 T121 | 4 499 zł |
Whirlpool WH SP70 T121 Pełny No Frost 193,5cm Szuflada z kontrolą wilgotno | 4 499 zł |
Lodówka WHIRLPOOL WH SP70 T121 8,59992E+11 | 4 499 zł |
Whirlpool WH SP70 T121 Pełny No Frost 193,5cm Szuflada z kontrolą wilgotno | 4 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →