Płyta grzewcza Whirlpool WFS 0377 NE czarny
Zdjęcia 4 |
Whirlpool WFS 0377 NE czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WFS 0377 NE czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Płyta WHIRLPOOL WFS0377NEIXL Czarny | 2 649 zł |
Płyta indukcyjna Whirlpool WF S0377 NE/IXL 869991580390 | 2 549 zł |
Płyta grzewcza Whirlpool WF S0377 NE/IXL | 2 288 zł |
Płyta indukcyjna WHIRPPOOL WFS0377NEIXL | 2 549 zł |
Płyta indukcyjna WFS0377NE/IXL Whirlpool | 2 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →