Odżywka białkowa Weider Protein 80 Plus 0.5 kg
Weider Protein 80 Plus 0.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weider 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weider.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weider Protein 80 Plus 0.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Weider Protein 80 Plus Białko wieloskładnikowe Serwatka kazeina izolat bia | 127 zł |
Białko Weider 80 Plus 500 g Wildberry-Yoghurt (4044782301852) | 109 zł |
Weider Protein 80 Plus Chocolate 500g | 135 zł |
Weider Protein 80 Plus Vanilla 500g | 113 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →