Odżywka białkowa Weider Premium Whey 2.3 kg
Wideo 10 |
Weider Premium Whey 2.3 kg 0.5 kg2.3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weider 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weider.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weider Premium Whey 2.3 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Weider Premium Whey Protein Białko - koncentrat i izolat serwatki Z L-glut | 350 zł |
Weider Premium Whey Protein Strawb-Vanilla 2,3kg | 397 zł |
Weider, Odżywka białkowa, Premium Whey Protein, karmelowa, 2300 g | 423 zł |
Weider Premium Whey Protein Choco-Nougat 2,3kg | 474 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Weider Premium Whey
Ceny na Weider Premium Whey |
---|---|---|---|---|
Weider Premium Whey 0.5 kg | od 116 zł | 2 oferty | ||
Weider Premium Whey 2.3 kg | od 350 zł | 5 oferty |
Polecamy