Namiot Wechsel Venture 2 Travel Line (231059)
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Wechsel Venture 2 Travel Line
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.6 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje Wechsel Venture 2 Travel Line
Ceny na Wechsel Venture 2 Travel Line |
---|---|---|---|---|
Wechsel Venture 1 Travel Line | od 890 zł | 1 oferta | ||
Wechsel Venture 2 Travel Line | od 1 199 zł | 1 oferta | ||
Wechsel Venture 3 Travel Line | od 1 398 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →