Opona zimowa VIKING WinTech 205/50 R17 93V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 205/50 R17 93V 205/50 R17 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 205/50 R17 93V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech ( 205/50 R17 93V XL EVc ) 15632390000 | 437 zł |
Viking WinTech (205/50 R17 93V) 15632390000 | 436 zł |
Viking WinTech ( 205/50 R17 93V XL EVc ) | 442 zł |
Opona Viking 205/50R17 WINTECH 93V XL - opony zimowe 1563239 | 408 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje VIKING WinTech 205/50 R17 93V
Ceny na VIKING WinTech 205/50 R17 93V |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 205/50 R17 93V | od 408 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →