Opona letnia VIKING ProTech NewGen 235/55 R18 100V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING ProTech NewGen 235/55 R18 100V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING ProTech NewGen 235/55 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking ProTech NewGen ( 235/55 R18 100V EVc ) | 502 zł |
Viking ProTech NewGen ( 235/55 R18 100V EVc ) 15624160000 | 487 zł |
Opona Viking 235/55R18 ProTech NewGen 100V - opony letnie 1562416 | 527 zł |
Viking ProTech NewGen (235/55 R18 100V) 15624160000 | 476 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →