Opona letnia Semperit Speed-Life 3 235/55 R18 100V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Life 3 235/55 R18 100V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Life 3 235/55 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEMPERIT Opony 235 55 R18 100 V Sommerreifen PKW 0372621000 | 747 zł |
Semperit Speed-Life 3 (235/55 R18 100V) 03726210000 | 555 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 235/55 R18 100V EVc ) 03726210000 | 550 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 235/55 R18 100V EVc ) | 557 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →