Opona letnia Kleber Dynaxer SUV 235/55 R18 100V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer SUV 235/55 R18 100V 235/55 R18 100 H 235/55 R18 100 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer SUV 235/55 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
235/55Vr18 Kleber Tl Dynaxer Suv Eu100V E 3528702290903 | 698 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 235/55 R18 100V ) 229090 | 612 zł |
Kleber Dynaxer SUV (235/55 R18 100V) 229090 | 610 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 235/55 R18 100V ) | 620 zł |
Modyfikacje Kleber Dynaxer SUV 235/55 R18 100V
Ceny na Kleber Dynaxer SUV 235/55 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer SUV 235/55 R18 100H | od 509 zł | 6 oferty | ||
Kleber Dynaxer SUV 235/55 R18 100V | od 610 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →