Walizka Victorinox Spectra 3.0 Expandable M
Zdjęcia 12 |
Victorinox Spectra 3.0 Expandable M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Spectra 3.0 Expandable M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Czarny standardowy rozmiar Czarny standard size Bagaż 611759 | 2 747 zł |
Victorinox Spectra 3.0 Expandable wózek 4-kołowy 69 cm red - Mężczyźni,Dam | 2 327 zł |
Victorinox Spectra 30 Rozszerzalny wózek 4-rolkowy 69 cm Czerwona Taille u | 2 478 zł |
Victorinox Spectra 3.0 Expandable wózek 4-kołowy 69 cm black - Mężczyźni,D | 2 327 zł |
Modyfikacje Victorinox Spectra 3.0
Ceny na Victorinox Spectra 3.0 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Spectra 3.0 Expandable Global Carry-On | od 1 800 zł | 2 oferty | ||
Victorinox Spectra 3.0 Trunk L | od 2 633 zł | 2 oferty | ||
Victorinox Spectra 3.0 Expandable M | od 2 327 zł | 4 oferty | ||
Victorinox Spectra 3.0 Expandable L | od 2 529 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →