Nóż kuchenny Victorinox Grand Maitre 7.7433.23G
Victorinox Grand Maitre 7.7433.23G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Grand Maitre 7.7433.23G
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox 7743323G Grand Maître Brot- und Konditormesser Extra scharfe Kl | 520 zł |
Nóż VICTORINOX Grand Maitre 7.7433.23G | 701 zł |
Victorinox nóż do pieczywa kuty 7.7433.23 (23 cm) | 715 zł |
Victorinox Nóż Do Chleba braun | 609 zł |
Nóż do chleba Victorinox Grand Maître 7.7430.23G | 610 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →