Opalarka VERTO 51G517
VERTO 51G517 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VERTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VERTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VERTO 51G517
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opalarka 2000W zakres temperatur I 350C II 550C VERTO 51G517 | 97 zł |
Verto Verto Opalarka 2000W, zakres temperatur: I: 350°C, II: 550°C | 54 zł |
Opalarka Verto 2000 W (51G517) | 97 zł |
VERTO Opalarka 2000W, zakres temperatur: I: 350oC, II: 550oC 51G517 | 72 zł |
Różnice w modelach:
- Model 51G517 - bez etui
- Model 51G519 - w zestawie etui i załączniki attachment
PolecamyPorównaj w tabeli →