Будівельний фен VERTO 51G517
VERTO 51G517 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VERTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VERTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VERTO 51G517
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opalarka 2000W zakres temperatur I 350C II 550C VERTO 51G517 | 97 zł |
Verto Verto Opalarka 2000W, zakres temperatur: I: 350°C, II: 550°C | 54 zł |
Opalarka Verto 2000 W (51G517) | 97 zł |
VERTO Opalarka 2000W, zakres temperatur: I: 350oC, II: 550oC 51G517 | 72 zł |
Модельні відмінності:
- Модель 51G517 — без кейса
- Модель 51G519 — кейс і насадки в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →