Karta pamięci Verbatim Pro+ microSD 64 GB
Verbatim Pro+ microSDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Pro+ microSD 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Karta SD 44034 Pro 64 GB microSDXC U3 | 191 zł |
Karta Verbatim Pro+ MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U1 (44034) | 76 zł |
Verbatim karta pamięci micro SDXC Pro+, 64GB, micro SDXC, 44034, UHS-I U1 | 71 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości karty pamięci Verbatim :
- Ochrona przed upadkami, wilgocią i zmianami temperatury
PolecamyPorównaj w tabeli →