Ładowarka do akumulatorów Varta Universal Charger 57658
Zdjęcia 8 |
Varta Universal Charger 57658 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Universal Charger 57658
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Varta Ładowarka uniwersalna na 2/4 akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe | 92 zł |
VARTA Universal battery charger - USB-C | 116 zł |
Ładowarka Varta Universal Charger (bez baterií) (57658101401) | 116 zł |
Ładowarka UNIVERSAL CHARGER 57658 VARTA | 152 zł |
Ładowarka UNIVERSAL CHARGER 57658 VARTA | 104 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →