Ładowarka do akumulatorów Varta Mini Charger 57646
Zdjęcia 4 |
Varta Mini Charger 57646 Pamięć + 2xAA 2100 mAhładowarka |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Mini Charger 57646
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ładowarka VARTA 57646 201421 | 33 zł |
Ładowarka VARTA 57646 201421 57646201421 | 33 zł |
Ładowarka Varta Mini Lader (57646201421) | 48 zł |
VARTA Ładowarka VARTA Mini Charger 57646201421 | 44 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacja modelu:
- Model Mini Charger - dostarczany bez baterii
- Model Mini Ładowarka + 2xAA 2100 mAh - 2xAA 2100 mAh w zestawie
- Model Mini Ładowarka + 2xAA 2400 mAh - 2xAA 2400 mAh w zestawie
Modyfikacje Varta Mini Charger 57646
Ceny na Varta Mini Charger 57646 |
---|---|---|---|---|
Varta Mini Charger 57646 + 2xAA 2100 mAh | od 30 zł | 4 oferty | ||
Varta Mini Charger 57646 | od 33 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →