Śpiwór Vango Ember Single
Zdjęcia 18 |
Vango Ember Single |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vango 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vango.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vango Ember Single
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EMBER Vango Pojedynczy kwadratowy śpiwór Bhondi Blue SBQEMBERB36TJ8 | 168 zł |
Śpiwór Vango Ember Single Bondi Blue | 255 zł |
Vango Śpiwór Vango Ember Single Bondi Blue | 228 zł |
Śpiwór turystyczny Vango Ember Single 200 cm Uniwersalny | 180 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →