Bateria wodociągowa Valvex Medica 2401770
Valvex Medica 2401770 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valvex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valvex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valvex Medica 2401770
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valvex Bateria umywalkowa Valvex Medica chrom połysk 2401770 | 429 zł |
Bateria umywalkowa VALVEX MEDICA stojąca jednootworowa z obrotową wylewką | 413 zł |
Valvex Medica Bateria umywalkowa chrom 2401770 - odbiór osobisty: Kraków, | 361 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →