Urządzenie sieciowe Ubiquiti NanoStation Loco M5
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Ubiquiti NanoStation Loco M5
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Anteny i sygnał:23 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Potężny uniwersalny punkt dostępu i stacja abonencka, zaprojektowana przede wszystkim do transmisji sygnału na duże odległości. Model działa w stosunkowo „nieobciążonym” zakresie częstotliwości 5 GHz, obsługuje standardy 802.11b / g / n oraz zastrzeżoną technologię AirMax, a także umożliwia transmisję sygnału na odległość ponad 5 km. Zwróćmy uwagę na jednolity korpus, chroniony przed wilgocią, kurzem, ekstremalnymi temperaturami i innymi rzeczami. Ubiquiti wypuściło również na rynek modyfikację NanoStation Loco M2, pracującą w „standardowym” zakresie częstotliwości 2,4 GHz.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NanoStation Loco M5
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti NanoStation Loco M5
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti Networks LOCOM5 NanoStation Loco M5 router wielokolorowy | 301 zł |
Kierunkowa Ubiquiti LOCO M5 NET-WLRD-UQI-002 | 289 zł |
Ubiquiti NanoStation Loco M5 | 299 zł |
Punkt dostępu UBIQUITI LocoM5(EU) | 299 zł |
Ubiquiti NanoStation Loco M5 | 299 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →