Trust GXT 833 Thado TKL Illuminated Gaming Keyboard (23724)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Trust GXT 833 Thado TKL Illuminated Gaming Keyboard 2021 rokGXT |
|
Spektakularnie skrócona (TenKeyLess) klawiatura do gier z przełącznikami membranowymi, solidną podstawą, sterowanym podświetleniem LED RGB i funkcją Anti-Ghosting do tłumienia aktywacji fantomowych po naciśnięciu do 10 klawiszy jednocześnie (obsługiwana w całej strefie tekstowej klawiatury). Wyposażony w 87 klawiszy, m.in. duży „dwupiętrowy” przycisk Enter, szerokie klawisze Shift i krótki klawisz Backspace.
Jest pozycjonowana jako podstawowy produkt kategorii cenowej skierowany do szerokiego grona początkujących graczy, którzy chcą niezawodnej klawiatury do precyzyjnego sterowania w grach dowolnego gatunku. Podświetlana klawiatura do gier Trust GXT 833 Thado TKL to prezent powitalny dla dziecka, nastolatka lub młodego dorosłego, który spędza dużo czasu w wirtualnych światach gier.
Mechanizm klawiszy typu membranowego zapewnia komfortowe wrażenia dotykowe i umiarkowane sprzężenie zwrotne. Konstrukcja tego modelu wykorzystuje wzmacniającą metalową płytkę, która zapewnia zwiększoną wytrzymałość na zginanie, na brak której cierpi wiele budżetowych klawiatur membranowych. Wysokiej jakości komponenty zapewniają zasób wystarczający na wiele lat użytkowania w domu. Dostępny jest klawisz Fn, który w połączeniu z przyciskami F1-F11 zapewnia szybki dostęp do funkcji multimedialnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust GXT 833 Thado TKL Illuminated Gaming Keyboard
Wszystkie ceny 30 →Trust Gaming Gamer TKL GXT 833 Thado podświetlenie klawiatury RGB bez tenk | 137 zł |
TRUST Klawiatura przewodowa TRUST GXT 833 Thado Illuminated Czarno-srebrny | 80 zł |
Trust Gaming GXT 833 Thado TKL - Klawiatury - Czarny | 133 zł |
Trust Klawiatura gamingowa przewodowa Thado TKL UKTRURGP0000025 | 123 zł |
Klawiatura TRUST GXT833 Thado TKL | 80 zł |