Trust GXT 838 Azor Gaming Combo (23289)
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Trust GXT 838 Azor Gaming Combo |
|
Niedrogi zestaw wejściowy do gier, który obejmuje pełnowymiarową klawiaturę do gier ANSI ze spektakularnym podświetleniem oraz 5-przyciskową mysz do gier o symetrycznej konstrukcji w stylowej plastikowej obudowie. Jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej, skierowany do szerokiego grona początkujących graczy, którzy chcą kupić bezawaryjne kontrolery do gier, nie przepłacając za wielką markę popularnej marki.
Klawiatura Trust GXT 838 Azor Gaming Combo została wyposażona w wygodne przełączniki membranowe oraz posiada praktyczną obudowę Skeleton, która znacznie ułatwia czyszczenie z brudu. Tryb gry pozwala szybko dezaktywować przycisk Windows. Spektakularna bezprzewodowa mysz gamingowa ze stylową plastikową obudową z podświetleniem LED zbudowana w oparciu o niezawodny sensor optyczny z możliwością skokowej zmiany efektywnej rozdzielczości w zakresie od 800 do 3000 dpi. W połączeniu ze znaczną szybkością odpytywania portu USB, czujnik ten zapewnia najdokładniejsze pozycjonowanie kursora w dowolnych aplikacjach i grach popularnych gatunków, w tym FPS, MOBA, RPG, RTS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust GXT 838 Azor Gaming Combo
Trust Gaming Gxt 838 Azor Mouse I Klawiatura Gaming Włoski układ Qwerty Wi | 156 zł |
Trust GXT 838 Azor Czarny | 129 zł |
Trust GXT 838 Azor (23472) | 159 zł |
Trust GXT 838 Azor Czarny | 129 zł |
Zestaw KLAWIATURA + MYSZ TRUST GXT 838 Azor Combo | 168 zł |