Rower Trek Roscoe 6 2023 frame M/L (1047576)
Zdjęcia 24 |
Trek Roscoe 6 2023 frame M/L |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Trek Roscoe 6 2023 frame M/L
Ceny na Trek Roscoe 6 2023 frame M/L |
---|---|---|---|---|
Trek Roscoe 6 2023 frame L | od 4 249 zł | 2 oferty | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame M | od 4 249 zł | 2 oferty | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame M/L | od 4 249 zł | 3 oferty | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame S | od 4 249 zł | 3 oferty | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame XL | od 4 249 zł | 2 oferty | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame XS | od 4 249 zł | 4 oferty | ||
Trek Roscoe 6 2023 frame XXL | od 4 249 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →